Palečių stovas 2440 su A3 FlexiFrame rėmu

 • Palečių stovas 2440 su A3 FlexiFrame rėmu

  Kodas: MAR-2440-110
  Kaina 49  be PVM

  Dvipusis reklaminis stovas paletėms su A3 formato FlexiFrame rėmu

  Gamintojo Šalis
  ŠVEDIJA
  Medžiaga
  Plastikas
  Tipas
  Prispaudžiamas
  Reklaminis plotas
  A3 - 297x420 mm
  Reklaminė padėtis
  Vertikali / Horizontali
  Reklaminis vaizdas
  Dvipusis
  Aukštis
  155 cm
  Gylis
  8 cm
  Plotis
  30 cm
  Svoris
  1,15 Kg
  Garantija
  5 metai
 • Dvipusis reklaminis A3 formato stendas su plastikiniu FlexiFrame rėmu ir metaline koja 113 cm, skirtas medinėms paletėms. Kojos viršuje įsistato rėmelis (spalva ir matmenys gali būti pagal pageidavimą), o apačioje esantis L-formos užlenkimas pasikiša po palete.

  Rėmus galime pagaminti nestandartinių matmenų - TEIRAUTIS. Galima naudoti parodose, mugėse, prezentacijose, viešbučiuose, muziejuose, valgyklose, parduotuvėse, prekybos centruose ir kitose vietose. Plokštumas galite pasirinkti (išsamesnė informacija viršuje skyrelyje Plokštės). Grafiniai plakatai užsakomi atskirai. Taip pat yra galimybė grafinį plakatą spausdinti tiesiai ant simoporo plokštumos. Rėmo spalvą galima pasirinkti iš net 16 variantų! Rėmus galima naudoti pavieniui arba kurti individualias parodines sistemas, pasižymi paprastumu ir praktiškumu, patrauklia kaina. Daugiau informacijos apie FlexiFrame rėmus galite rasti skyrelyje Rėmai ir jų Sistemos. Mūsų dizaineriai gali padėti sumaketuoti norimus informacinius plakatus - TEIRAUTIS.

   

  FlexiFrame rėmelių spalvų paletė

   

  Puikiai tinka grafinei informacijai ar reklamai skleisti. Estetiško dizaino ir tvirto metalo chromu padengtos metalinės kojelės leidžia Flexiframe rėmelius pastatyti vertikaliai. Flexiframe rėmas gali būti naudojamas atskirai arba sujungiamas į bendras konstrukcijas.

   

   


  Svoris
  Rėmas A3 (110) 0,35 Kg
  Gofro plokštuma A3
  0,12 Kg
  Simoporo plokštuma A3 0,33 Kg
  Metalinė koja h-113 cm (2440) 0,8 Kg

   

   

  Gamintojas / Importuotojas: Švedija

   

   

  Į šį rinkinį įeina:

  • FlexiFrame rėmas: (110) A3 - 1 vnt.
  • Metalinė koja: (2440) - 1 vnt.