Stendai TETRA aliuminiai

 • TETRA stendai - tai anoduoto arba paprasto aliuminio profilio karkaso stendai su plastiko plokštumomis ant kurių galima dėti grafinį apipavidalinimą (spauda tiesiogiai ant plastiko arba klijuojamas grafinis lipdukas su apsauginiu laminatu). Aliuminio konstrukcijai suteikiama 5 metų garantija!

  Gaminame įvairaus dydžio ir konstrukcijų stendus iš aliuminio pagal individualius užsakymus. Šių stendų konstrukcija ypač tvirtai sujungia tarpusavyje profilius, o pats montavimas yra paprastas ir greitas. Plastiko plokštumos yra tvirtinamos pasirinktinai - mobiliam naudojimui (parodų stendams) rekomenduojame naudoti VELCRO juostą arba tvirtinti varžtais, o jei stendas nėra ardomas, geriauia tvirtinti dvipuse lipnia juosta.

   

  Informacinis grindų stendas su varstomu aliuminio rėmu CLICKLaimės ratas - grindų stendas iš aliuminio su priziniais laimėjimaisInformacinė skelbimų lenta, varstoma, dvipusė, aliuminio karkasas, stendas su kojelėmisStendai muziejams, dvipusiai, plastiko panelės su grafika ir laminatuTraukinių ir geležinkelių istorijos muziejus su pastatomais ekspoziciniais stendaisJuodas stendas parodoje iš aliuminio karkaso su plastiko panelėmis ir logotipaisSpausdintuvų ir reklamos paroda, stendai su eksponatais ir pavyzdžiais

   

  Kas yra VELCRO juosta - tai sukimbanti dviejų dalių juosta (veltinis ir kabliukai), kuri klijuojama ant aliuminio karkaso ir ant plastiko panelės. Juostos plotis 25 mm, sujungimo storis 4mm. Labai patogus ir greitas montavimas, leidžia uždėti ir nuimti plokštumą vos per kelias sekundes!

   

  Keletas pavyzdžių:

  VELCRO klijuojama juosta 25mm / 1m
  Kodas: Velcro-25

  Dviejų dalių (veltinis + kabliukai) lipni VELCRO juosta

  Kaina 16  be PVM
 • TETRA stendai - kvadrato ar stačiakampio formos anoduoto aliuminio profilių karkasas su plastiko plokštumomis. Plastiko plokštumos tvirtinamos pagal stendo paskirtį (gali būti ardomas arba stacionarus) VELCRO juosta, varžtais, dvipuse lipnia juosta.