Atitvaro juostos laikikliai

 • Kas yra Atitvarų Juostos Laikiklis?

  Tai papildoma detalė, tvirtinama prie sienos ar kokio nors daikto (pvz. durų staktos, grindų stovo, baldo, kolonos ir pan.). Fiksuojamas medvaržčiais ar varžtais. Juosta su fiksatoriumi kabinasi į laikiklį. Dažniausiai perkant kasetę su ištraukiama juosta, juostos laikiklis yra pridedamas į komplektą.

   

  Juoda barjerų stovo juosta prikabinta prie sienos iš viršausAtitvaro kasetė su ištraukta raudona juosta, sukabinta su sieniniu laikikliuJuoda atitvaro juosta kabinama ant sieninio laikiklioMėlynos spalvos barjero stovo juosta kabinama prie sienos laikiklio

   

  Kur Atitvarų Juostos Laikiklis yra naudojamas?

  Jei esate įsigiję atitvaro stovą, bet norite kad jis jungtųsi tiesiai prie sienos ar baldo, Jums reikia įsigyti šią detalę kaip papildymą. Tokiu būdu sutaupote vieną atitvėrimo stovą.

  Juostos laikiklis
  Kodas: PMP-5907451665046
  Gamintojo Šalis
  VOKIETIJA

  Plonas plastikinis laikiklis, skirtas kabinti juostą prie sienos. Tinka barjerų stovams ir kasetėms su ištraukiama juosta.

  Kaina be PVM
  Juostos laikiklis
  Kodas: AJP-310830
  Gamintojo Šalis
  ŠVEDIJA

  Plonas diržo laikiklis, skirtas kabinti juostą prie sienos. Tinka atitvarų stovams ir kabinamoms kasetėms su ištraukiama juosta.

  Kaina 12  be PVM
  Juostos laikiklis
  Kodas: YV-WAS1114011
  Gamintojo Šalis
  VOKIETIJA

  Platus laikiklis iš plastiko, skirtas kabinti atitvarų diržą prie sienos. Tinka atitvarų stovams ir kasetėms su ištraukiama juosta.

  Kaina 14  be PVM
  Juostos laikiklis FLEX
  Kodas: YV-WAS-FLEX
  Gamintojo Šalis
  VOKIETIJA

  Praplatintas (13mm) juostos laikiklis iš plastiko, skirtas kabinti atitvarų diržą prie sienos. Tinka tik atitvarų stovams ir kasetėms FLEX.

  Kaina 12  be PVM
 • Plastikinis laikiklis skirtas atitvarų stovams ir kasetėms. Tvirtinamas prie sienos, baldų, plokštumos ir pan. Ant jo kabinamas juostos laikiklis. Naudojant šį laikiklį, nebereikia statyti antro atitvarų stovo. Atitvaro juostos laikiklis skirtas kabinimui prie sienos.