Popup magnetiniai stendai

 • PopUp mobilios sienelės ir stendai su magnetiniais plakatais skirti parodoms ir reklamai

   

  PopUp mobilūs parodų stendai, reklaminės foto sienos - tai lengvi, nesudėtingai montuojami, modernaus dizaino, vientiso grafinio vaizdo prezentaciniai stendai. Reklaminė medžiaga yra atspaudžiama ant plastiko, ant viršaus klijuojamas skaidrus apsauginis laminatas. Plakatas tvirtinasi prie stendo konstrukcijos magnetų pagalba. Greitai ir nesudėtingai vieną reklaminę medžiagą pakeisite kita. PopUp stendai apima plokščias, lenktas ir bokštų konstrukcijas, gali būti vienpusiai ir dvipusiai, sujungiami tarpusavyje ar naudojami pavieniui. Gamintojų suteikiama net iki 10 metų garantija!

   

  Mobilus surenkamas PopUp stendas parodoms su info staliuku baltame foneDvi PopUP konstrukcijos su apšvietimu, baro stalas su kėde, rollupDvi lenktos popup sienelės sujungtos vientisu grafiniu plakatu, du baro stalai, ledsnapup stendo konstrukcija ir transportavimo dėže su geltonu grafiniu plakatuLenktas popup stendas su staliuku, magnetiniai plakatai ant aliuminio konstrukcijosMobili paroda konferencijoms ir prezentacijoms su popup tiesios konstrukcijos stendaisPopUp reklaminė stendo sienelė su šviestuvais ir spalvotu plakatu, bei baro staluDu mobilūs popup tiesios konstrukcijos stendai su reklama ant plakatų patalposeGreitai surenkama reklaminė foto sienelė su vientisu grafiniu plakatu ir staluLenktos formos mobilus popup stendas parodoms su stalu ir plakataisSiena su plakatais ant popup stendo aliuminio konstrukcijos kartu su baro staluPailga lenktos formos ekspozicinė popup sienelė su foto plakatu ir stalu parodomsSurenkamas magnetinis mobilus parodų stendas su vientisu grafiniu plakatuParodų salėje stendo kompozicija iš popup sienelių, led info stalų ir tv monitoriumiJAV ambasados mobilus paroų stendas iš popup konstrukcijų, stalai ir baldaiParoda iš popup stendų su informacine reklamine medžiaga atspausdinta ant plakatų

   

  Kaip konstruojami PopUp stendai?

  1. Išimame konstrukciją ir plakatą iš transportavimo krepšio
  2. Išskleidžiame konstrukciją (karkasą)
  3. Montuojame magnetines lentas prie konstrukcijos karkaso
  4. Montuojame plakatus su magnetais (nuo viršaus į apačią)
    

  Kaip grafiniai plakatai laikosi prie PopUp stendų?

  • PopUp stendas susideda iš kelių plakatų, kurie priglunda vienas šalia kito
  • Kiekvienas plakatas šonuose turi magnetinę juostą, bei plastiko laikiklius viršuje ir apačioje
  • Plastiko laikikliai padeda išgauti vientisą ir tolygią plakato formą
  • Magnetinės juostos pritraukiamos prie magnetinių lentų

   

  PLAKATŲ SPAUDA (4-5 sluoksnių: laminatas, aliuminis, plastikas, popierius, spauda, grindų laminatas). Grafinį vaizdą spaudžiame tiesiai ant plastiko, tad laikui bėgant neatsiranda baltos juostos plakatų šonuose. Taip nutinka kuomet kiti klijuoja ant plastiko lipduką, o šis metų laikotarpyje traukiasi apie 0,7-1,5mm į savo pirminę struktūrą. Mūsų siūlomas sprendimas padeda išvengti baltų linijų!

  Prekių nėra.
 • PopUp mobilūs stendai - tai lengvos konstrukcijos, greitai konstruojami tiesūs ir lenktos fotmos stendai su magnetiniais plakatais. Papildomai gali būti tvirtinamas apšvietimas. Komplektacijoje gali būti transportavimo krepšys arba kieto plastiko dėžė su ratukais.