X-15 Stendai

 • X-15 juodos stendų konstrukcijos mobiliems stendams, jungiamasis kūbas

  Stendų sistema X-15 EXPO wire - tai mobili danų gamybos parodinių stendų sistema (dar vadinama konstrukcija arba ferma), kurios sijų matmenys yra 15x15 cm. Prie kūbo jungiasi sijos ir padai, todėl montavimas yra paprastas ir greitas. Norint sijas sujungti tarpusavyje naudojama X-jungtis. Plakatas ištempiamas dirželių pagalba. Sistema dažniausiai naudojama parodų stendams, foto sienoms, reklaminėms iškaboms, prekybiniams plotams, šviestuvų kabinimui bandram stendo plotui apšviesti, kabančioms reklamoms, įvairiems vidaus ir lauko renginiams.

   

   

  STENDO PLAKATŲ GAMYBA MAŽIAUSIOS KAINOS - lyginant su kitais stendais, spauda ant lieto tento yra pagaminama pigiausiai! Stendo plakatai gali būti su grafine spauda arba be jos (baltos spalvos). Plakatai be spaudos yra per pus pigesni, jie dažniausiai naudojami stendo pertvaroms ar vidinėms patalpoms atskirti. Dėl kitų norimų medžiagų panaudojimo teirautis. Taip pat tai yra puikus būdas kabinti ar prisegti savo turimas nuotraukas, plakatus ar aktualią informaciją. Prikabinti galima dviguba lipnia juosta, kanceliariniu plastilinu ar smeigtukais.

   

  X-15 konstrukcijos, fermos, dalys

   

  • Konstrukcijų sijos nuo 15 cm iki 240 cm.
  • Sijos žingsniai: kas 15 cm
  • Sijos storoji dalis: Ø 20 mm
  • Sijos plonoji dalis: Ø 8 mm
  • Sudėtis: 70% aliuminis, 30% plastikas.
  • Svoris (vidutinis): 1,3 Kg / m
  • Spalvos: juoda, balta, pilka

   

  • Naudojimas: patalpose, lauke tik gerai įtvirtinus
  • Rekomenduojamas bendras horizontalus sijos ilgis: iki 4 m
  • Rekomenduojamas bendras stendo aukštis: iki 6 m
  • Sandėliavimas (apimtis): 44 metrų sijų / m3
  • Plakatų kabinimas: tvirtinimo dirželiai, įtempiamos gumos, metalinės juostos + laikikliai
  • Montavimo įrankiai: kopėčios


  Apkrovų lentelė X-15. Apkrova apskaičiuota ant horizontaliosios sijos, kuri sujungta dvejais kūbais ir pastatyta ant dviejų vertikalių sijų.

  Sijos ilgis Svoris centre
  Paskirstytas svoris
  60 cm 100 Kg 100 Kg
  120 cm 100 Kg 100 Kg
  180 cm 100 Kg 100 Kg
  240 cm 75 Kg 100 Kg

   

   

  Konstrukcijų X-15 foto nuotraukos

  Moteris laiko stendo kūbą, vyras konstruoja sijasŽmogus laiko konstrukciją ir X-15 jungtįVyras ir moteris tvirtina grafinį plakatą ant juodos konstrukcijos karkasoMobilus surenkamas parodų stendas iš juodų konstrukcijų (fermų), plakatai su spaudaJuoda pakyla prekių ir jų pavyzdžių eksponavimui, matavimui, podiumas iš konstrukcijųPrekybinis stendas, EURO sienelės, manekenai, lentynos ir pakabosPodiumas arba stendo pakyla įrankiams ar eksponatams sudėtiReklaminis foto stendas su grafiniu reklaminiu plakatu, pozavimas prieš objektyvąReklaminis kūbas su plakatais sporto parduotuvės ar parodos salėjeJuodų konstrukcijų stendas šviesdėže ir baro stalu, stendo siena ir lentynomisPrekybinė vitrina lauke po stogu, juodos mobilios fermos, suvenyrų prekybaAutomobilių parodai skirtas stendas, kuriame juoda konstrukcinė ferma ir ratlankiaiStendas parodoje, aliuminio konstrukcija X-15 su LED šviestuvaisMobili stendų paroda lauke, juodos konstrukcijos su plakatais miesteDrabužių paroda, vyras prie stalo, gale stendas, grafinis plakatas su įmonės logotipuStendo plotas su juodomis konstrukcijomis, drabužiais, stendo dalyviaisDarbo įrankių eksponatai ant stendo sienos, prekės ir pavyzdžiai parodos metuParodų stendas aptrauktas grafiniu plakatu, melynas kilimas, baldaiAutomobilių parodoje pastatytas stendas iš juodų konstrukcijų, gale stovi bokštasPUMA stendas parodoje, stendo dalyviai ir lankytojaiKampo formos stendas parodai, ekspoziciniai plakatai, kilimas, prekės, eksponataiStendo konstrukcijos surenkamos mobilios, juodos spalvos fermos, plakatai su spaudaKonstrukcinių fermų skirtų parodai eksponavimas, stendo bokštai su grafikaKonstrukcija su plakatais, stogu ir arka apšvietimui, automobilio stendas

   

   

  Plakatams tvirtinti galima naudoti susiveržiančius nailoninius dirželius (rekomenduotina ploni 15-20 cm ilgio) - juos galima įsigyti papildomai. Plakatui nuimti rekomenduojame naudoti žnyplines reples, kuriomis greitai ir saugiai perkirpsite dirželius. Naudodami peilį, galite įpjauti plakatą ar konstrukcijas.

  Juodi plakato kabinimo dirželiaiReplės gnybtai, skirtos dirželiams ir jų galams nutkirpti

   


  Išrenkamos, mobilios transportavimo dėžės (daugiau informacijos rasite čia...)

  Mobilios gabenimo ir sandėliavimo dėžės, ardomas karkasas, kompaktiškos, su ratais


   

   

  Stendų pavyzdžiai su kainomis ir detalia informacija:

  Prekių nėra.
 • Stendų sistema X-15 EXPO wire - aliuminio ir apsauginio plastiko sluoksnio stambesnė ir masyvesnė konstrukcija, nei X-10. Pasižyminti lengvu svoriu ir padidintu tvirtumu. Ji skirta mobilioms parodoms ir renginiams patalpose ir lauke, lengvai montuojama, nereikalauja papildomų varžtų (viskas įkomponuota pačioje konstrukcijoje). Stendus gaminame pagal individualius užsakymus - TEIRAUTIS.