Rėmai CLICK (aliuminiai)

 • Varstomi anoduoto aliuminio rėmeliai CLICK

   

  Kas yra varstomi rėmeliai CLICK?

  Tai atveriami anoduoto aliuminio rėmai su apsauginiu skaidriu plastiku, skirti reklamai ar kitai informacinei medžiagai talpinti. Rėmalis prisukamas arba priklijuojamas su dvipuse lipnia juosta prie sienos ar plokštumos. Jį taip pat galima pakabinti ant troselių ar skaidraus valo. Skaidrus polikarbonato apsauginis filtras apsaugo spaudą nuo tiesioginių UV saulės spindulių. Tai populiari, ilgaamžė ir labai praktiška prekė. Dažniausiai naudojama vitrinose, koridoriuose, liftuose, salėse, persirengimo kabinose, požeminėse automobilių aikštelėse, degalinėse, parduotuvėse, prekybos centruose, sporto ir laisvalaikio salėse, mokyklose, muziejuose, kavinėse, baruose ir kitose vietose, kur reikia perteikti informaciją. Rėmelio kraštai prasiveria ir galima vos per kelias sekundes patalpinti ar pakeisti plakatą kitu! Gamintojų suteikiama net iki 7 metų garantija!

   

  Horizontalus ir vertikalus varstomas aliuminio rėmelis CLICKAtveriami rėmelio CLICK šonai, įstatoma reklaminė informacija, spaudaA formos reklaminis grindų stovas, stendas su CLICK rėmais iš abiejų pusiųReklama patalpinta CLICK rėmelyje ant sienos prie įėjimo į liftąReklaminis Click aliuminio rėmelis prekybos centre ant sienosTrys CLICK rėmai su reklamine grafika eksponuojami ant sienos, informacijaAkcija, meniu, maža kaina, reklama ant sienos aliuminio rėmuose CLICKReklaminiai Click rėmeliai ant sienos su reklamine informacija

   

  Patarimas :) Talpinant plakatą vertikaliai, pirmiausia prispauskite viršutinę rėmelio kraštinę, tuomet šonus ir apačią. Tokiu būdu plakatas bus lygus ir idealiai savo vietoje!

   

  CLICK Rėmas (BLACK 25mm)
  Kodas: PMP-frame-click-BL

  Juodos spalvos CLICK reklaminis rėmelis iš aliuminio

  Kaina 11  - 26  be PVM
  CLICK Rėmas (Kabinamas)
  Kodas: PMP-frame-click-Hanging

  Kabantis dvipusis CLICK reklaminis rėmelis

  Kaina 52  - 90  be PVM
  CLICK Rėmas (Premium 32mm)
  Kodas: PMP-frame-click-premium

  Padidinto profilio varstomas CLICK reklaminis rėmelis iš aliuminio

  Kaina 16  - 40  be PVM
  CLICK Rėmas (SI 25mm)
  Kodas: PMP-frame-click-SI

  POPULIARIAUSIA PREKĖ! - CLICK reklaminis rėmelis

  Kaina - 55  be PVM
 • Varstomi CLICK rėmeliai iš anoduoto aliuminio.