Rėmų kabinimo sistema CLICK RAIL

 • Paveikslų ir rėmų kabinimo sistema CLICK RAIL

   

  Olandų gamybos CLICK RAIL rėmų pakabinimo sistema leidžia kabinti ir keisti paveikslus, plakatus, nuotraukas daug lengviau negręžiant skylių sienose. Pakabinimo sistemą sudaro: anoduoto aliuminio bėgelis (profilis), troselis (ilgis ir padėtis bėgelyje reguliuojama), paveikslui kabinti kabliukas. Šios sistemos puikiai tinka namuose, biure, galerijose, mokyklose, darželiuose, prekybos centruose, bibliotekose, muziejuose ir kitose vietose kur dažniau keičiasi ekspozicija. Montavimas labai paprastas - sistemos profilis tvirtinamas prie sienos ar lubų. Į profilius suleidžiamas reikiamas kiekis troselių, o ant jų uždedami kabliukai. Gamintojo suteikiama net 10 metų garantija!

   

   

  Trys paveikslai rėmeliuose ant sienos pakabinti ant valo su kabliukuAbstraktus meninis paveikslas ant sienos CLICK RAIL pakabinimo sistemaCLICK RAIL rėmų pakabinimo sistema su rėmeliais ant troseliųNuožulnus rėmų kabinimas po laiptais, aliuminio profilis su fiksatoriaisBaltos spalvos rėmų kabinimo profilis su pakabinimo valais ir kabliukaisPaveikslų pakabinimas dviem aukštais, vienas po kito ant troselioDidelio paveikslo kabinimas ant CLICK RAIL sistemosDaug paveikslų su rėmeliais montavimas prie sienos su rėmų kabinimo sistemaMažų rėmelių kabinimas su CLICK RAIL sistema ant sienosRėmas su CLICK rail sistema, profilis prie lubų, du valai, du kabliukaiRėmų kabinimo profilis prie lubų ant sienos su troseliais ir kabliukaisSunkių paveikslų su rėmais kabinimas ant sistemos CLICK RAILDažomas aliuminio profilis ant sienos su šliaužiojančiais valais ir kabliukaisDažomas rėmų kabinimo sistemos profilis CLICK RAILKambarys su rėmų montavimo sistema, pakabinta daug paveikslųRėmų kabinimo juosta su troseliais ant betono sienos su paveikslais rėmuoseFoto paveikslai ant drobės tvirtinami su rėmų kabinimo sistema CLICK RAILSkaidrus valas laiko paveikslus ant kabliukų, sumontuota prie lubųAliuminio profilis CLICK RAIL laiko paveiklus dviem aukštais vienas po kitoRėmelių ir paveikslų kabinimo sistema su apšvietimu salėjeRėmų iškabinimas ant vieno troselio su kabliukais darbo kambaryjeRėmų pakabinimas ant valo su CLICK RAIL sistema prie paradinių durųReklaminių paveikslų kabinimas prekybos centreMeno galerija su iškabintais paveikslais ant CLICK RAIL rėmų sistemos

   

  Kaip išsirinkti:

  1. Pasirinkite kabinimo profilį (sienų ar lubų). Vienam bėginio metro profilio pakabinimui reikia skirti 3 vnt. laikiklių.
  2. Pasirinkite troselį (skaidrų valą arba pinto plieno). Ilgesnį troselį galima prikirpti.
  3. Pasirinkite kabliuką. Ant vieno troselio galite kabinti vieną ar kelis kabliukus.

   

   

  Galimi profilių spalviniai variantai: Baltas, Dažomas, Aliuminio matinė.
  Visi bėgeliai yra ploni ir beveik nepastebimi, prisiderina ir negadina interjero estetikos.

   

  Rėmų ir paveikslų kabinimo ant sienos sistema CLICK RAIL aliuminio profiliaiRėmų kabinimo sistemos CLICK RAIL komplektas: profilis, troselis, laikikliai, kabliukas, antgalis

   

  Montavimas:

  1. Prisukite laikiklius prie sienos.
  2. Ant laikiklių uždėkite aliuminio profilį.
  3. Sudėkite pakabinimo troselius.
  4. Ant profilių galų uždėkite plastikinius antgalius.
  5. Kabinkite rėmus.
  6. Galiausiai nukirpkite nereikalingą troselių ilgį.

   

   


   

  Video galerija:

   

   

   

   

  Kokybiška Artiteq CLICK RAIL rėmų pakabinimo sistema, kuri leidžia pakabinti norimo dydžio rėmus, juos paslinkti į norimą pusę, sukeisti vietomis, pakelti ar nuleisti, perkabinti, sukurti kelių lygių paveikslų ekspoziciją. Kabinkite paveikslus, nuotraukas, plakatus ar kitus įrėmintus eksponatus be vinių!

  Profilis (sienai)
  Kodas: REM-RAIL-Wall

  Rėmų kabinimo sistemos profilis 3m skirtas montavimui prie sienos.

  Kaina 40  be PVM
  Profilis (luboms)
  Kodas: REM-RAIL-ceiling

  Rėmų kabinimo sistemos profilis 3m skirtas montavimui prie lubų.

  Kaina 30  be PVM
  Laikiklio komplektas CLICK RAIL WALL
  Kodas: REM-RAIL-Bracket-Wall

  Laikiklio komplektas (sienų profiliams)

  Kaina be PVM
  Plastikinis antgalis
  Kodas: REM-RAIL-corner

  CLICK RAIL antgalis ir kampinė jungtis

  Kaina be PVM
  Pakabinimo troselis
  Kodas: REM-RAIL-Hanging

  CLICK RAIL pakabinimo troselis arba skaidrus valas

  Kaina 5.50  - be PVM
  Kabliukas trosui
  Kodas: REM-Hook

  Šliaužiojantis kabliukas

  Kaina - be PVM
 • Paveikslų pakabinimo sistema CLICK RAIL iš aliuminio.