X-20 Stendai

 • X-20 juodos stendų konstrukcijos mobiliems stendams, jungiamasis kūbas

  Stendų sistema X-20 TRUSS wire - tai mobili danų gamybos parodinių stendų sistema (dar vadinama konstrukcija arba ferma), kurios sijų matmenys yra 20x20 cm. Bėginis sijos metras tesveria vos 2,3 Kg! Prie kūbo jungiasi sijos ir padai, montavimas yra greitas ir nesudėtingas. Norint sijas sujungti tarpusavyje naudojama X-jungtis. Plakatas ištempiamas dirželių pagalba. Sistema dažniausiai naudojama parodų stendams, scenoms, foto sienoms, reklaminėms iškaboms, šviestuvų kabinimui bandram stendo plotui apšviesti, kabančioms reklamoms, prekybiniams plotams, įvairiems vidaus ir lauko renginiams, bei reklamai. Tinkama nuolatiniam naudojimui lauke, atlaiko dideles apkrovas.

  X-20 - tai mobilios stendo konstrukcijos, kurių sijos susiploja ir tampa labai kompaktiškos!

   

   

   

  STENDO PLAKATŲ GAMYBA MAŽIAUSIOS KAINOS - lyginant su kitais stendais, spauda ant lieto tento yra pagaminama pigiausiai! Stendo plakatai gali būti su grafine spauda arba be jos (baltos spalvos). Plakatai be spaudos yra per pus pigesni, jie dažniausiai naudojami stendo pertvaroms ar vidinėms patalpoms atskirti. Dėl kitų norimų medžiagų panaudojimo teirautis. Taip pat tai yra puikus būdas kabinti ar prisegti savo turimas nuotraukas, plakatus ar aktualią informaciją. Prikabinti galima dviguba lipnia juosta, kanceliariniu plastilinu ar smeigtukais.

  X-20 konstrukcijos, fermos, moduliai, dalys

   

  • Konstrukcijų sijos nuo 20 cm iki 200 cm.
  • Sijos žingsniai: kas 20 cm
  • Sijos storoji dalis: Ø 20 mm
  • Sijos plonoji dalis: Ø 10 mm
  • Sudėtis: 70% aliuminis, 30% plastikas.
  • Svoris (vidutinis): 2,3 Kg / m
  • Spalvos: juoda, balta, pilka

   

  • Naudojimas: patalpose, lauke tik gerai įtvirtinus
  • Rekomenduojamas bendras horizontalus sijos ilgis: iki 4 m
  • Rekomenduojamas bendras stendo aukštis: iki 8 m
  • Sandėliavimas (apimtis): 60 metrų sijų / m3
  • Plakatų kabinimas: tvirtinimo dirželiai, įtempiamos gumos, metalinės juostos + laikikliai
  • Montavimo įrankiai: kopėčios, el. suktukas


  Apkrovų lentelė X-20. Apkrova apskaičiuota ant horizontaliosios sijos, kuri sujungta dvejais kūbais ir pastatyta ant dviejų vertikalių sijų.

  Sijos ilgis Svoris centre
  Paskirstytas svoris
  100 cm 400 Kg 400 Kg
  200 cm 250 Kg 400 Kg
  300 cm 120 Kg 240 Kg
  400 cm 95 Kg 190 Kg
  500 cm 70 Kg 140 Kg
  600 cm 60 Kg 120 Kg

   

   

  Stendų X-20 foto nuotraukos

  X-20 konstrukcija, kūbas ir šalia atjungta suplota sijaX-20 konstrukcija, kūbas sujungtas kartu su sijaX-20 juodos spalvos mobili ferma, jungiamasis kūbas, plokščias padasReklaminis plakatas ant juodos aliuminio konstrukcijos, pertvara su tentu laukeAngaras, parodos salė su juodomis konstrukcijomis ant kurių kabo apšvietimasFoto siena su žaliu fonu, virviniai atitvarai, juoda aliuminio konstrukcija apšvietimuiStendo konstrukcija lauke, reklaminiai baneriai viršuje, motociklas apačiojeGarvežio ekspozicija su juodomis konstrukcijomis ir plakatais traukinių stotyjeApšvietimo ekspozicija, stendas iš juodų ferminių konstrukcijų parduotuvėjeMobilios surenkamos konstrukcijos prekybai, mobilioms parodoms, ekspozicijomsParodos stendas su kilimu, aliuminio konstrukcijomis, reklaminiais plakatais, baro stalu ir kėdėmisMobilus parodinis stendas iš surenkamų juodų modulių, plakatai su spauda ir baldaisKampinis stendas su reklamine siena, moduliniu stalu, stendas su pakylaMobilus stendas su sporto salės įranga, konstrukcijos X-20Mobilus surenkamas stendas iš juodų konstrukcijų, pakabinti TV ekranai, plakataiMobilus konstrukcinis stendas sodininkystės ir interjero parodoje, juodos fermosTekstilinis stendas su grafika aptrauktas ant juodų konstrukcijų, prieš parodos pradžiąReklamos parodai pastatytas stendas su frezavimo ir reklamos gamybos įrengimaisAtviras stendas su juodomis ferminėmis konstrukcijomis, mobiliais moduliais, apšvietimuDidelis stendas, konstrukcijų nuoma, bokštas su reklaminiu plakatu

   

   

  Plakatams tvirtinti galima naudoti susiveržiančius nailoninius dirželius (rekomenduotina ploni 20-25 cm ilgio) - juos galima įsigyti papildomai. Plakatui nuimti rekomenduojame naudoti žnyplines reples, kuriomis greitai ir saugiai perkirpsite dirželius. Naudodami peilį, galite įpjauti plakatą ar konstrukcijas.

  Juodi plakato kabinimo dirželiaiReplės gnybtai, skirtos dirželiams ir jų galams nutkirpti

   

  Viena sija turi keturis sukimo taškus. Greitam susukimui galite panaudoti elektrinį suktuką su lanksčiu prailgintoju ir šešiakampe galvute.

  Akumuliatorinis suktuvas su lanksčiu antgaliu

   

   


  Išrenkamos, mobilios transportavimo dėžės (daugiau informacijos rasite čia...)

  Mobilios gabenimo ir sandėliavimo dėžės, ardomas karkasas, kompaktiškos, su ratais


  Stendų pavyzdžiai su kainomis ir detalia informacija:

  Prekių nėra.
 • Stendų sistema X-20 TRUSS wire - aliuminio ir apsauginio plastiko sluoksnio stambi ir masyvi konstrukcija, pasižyminti lengvu svoriu ir padidintu tvirtumu. Kompaktiškam transportavimui ir sandėliavimui sijos susiploja! Ji skirta mobilioms parodoms ir renginiams patalpose ir lauke, lengvai montuojama, nereikalauja papildomų varžtų (viskas įkomponuota pačioje konstrukcijoje). Stendus gaminame pagal individualius užsakymus - TEIRAUTIS.