Rėmai MAGNETIC

 • Magnetinai rėmeliai reklamai ir informacijai talpinti

   

  Kas yra magnetiniai rėmeliai?

  Tai dviejų dalių rėmelis, pirmoji skirta tvirtinimui prie sienos, antroji prisitraukia prie pirmosios. Plakatas įdedamas per vidurį. Antirefleksinė apsauginė plėvelė turi dekoratyvinį rėmelį (jų spalvos skirtingos, populiariausia sidabro ir juoda). Skaidrus polikarbonato apsauginis filtras apsaugo spaudą nuo tiesioginių UV saulės spindulių ir nuo atspindžio. Tai patogus ir greitas informacijos pateikimo būdas. Galima talpinti reklamą, grafikus, meniu, foto nuotraukas, nuorodas, įspėjamuosius ženklus ir t.t. Šie magnetiniai rėmeliai tampa vis populiaresni dėl savo naudojimo paprastumo. Juos galima pamatyti parduotuvėse, prekybos centruose, koridoriuose, liftuose, salėse, persirengimo kabinose, požeminėse automobilių aikštelėse, degalinėse, mokyklose, muziejuose, sporto ir laisvalaikio salėse, kavinėse, baruose ir kitose vietose, kur reikia perteikti informaciją. Norint pakeisti plakatą, tiesiog pakelkite apsauginę plėvelę aukštyn! Gamintojų suteikiama net iki 7 metų garantija!

   

  Reklaminio rėmelio skaidrus plastikas su magnetiniu apvadu prilimpa prie pagrindoMagnetinis rėmelis su vaiko paveikslu lengvai montuojamas prie sienosInformacinis ženklas magnetiniame rėmelyje, kurio apvadas ryškios spalvosMagnetinių rėmelių ir piešinių su foto nuotraukomis kompozicija ant sienosBiuro patalpos su meniniu paveikslu magnetiniame rėmelyje prie stiklinių durųPrekių išpardavimas ir akcija, nuolaidos. Reklaminis magnetinis rėmelis.Išpardavimas su procentų nuolaida parduotuvėje ant stiklo su magnetiniu rėmeliuSkelbimų lenta darbo patalpose su svarbia informacija patalpinta į magnetinius rėmelius

   

   

  Magnetinių rėmelių komplektas 5 vnt.
  Kodas: AJP-frame-magnetic
  Gamintojo Šalis
  ŠVEDIJA

  Magnetinių rėmelių reklamai ir informacijai talpinti komplektas

  Kaina 49  - 65  be PVM
  Rėmas DURAFRAME
  Kodas: PY-frame-duraframe
  Gamintojo Šalis
  VOKIETIJA

  Magnetinis rėmelis informacijai ar reklamai talpinti

  Kaina - 14  be PVM
  Rėmas MAGNETIC
  Kodas: PMP-frame-magnetic
  Gamintojo Šalis
  LENKIJA

  Priklijuojamas magnetinis rėmelis reklamai ir informacijai talpinti

  Kaina - 12  be PVM
  Rėmas MAGNETIC (Dvipusis)
  Kodas: PMP-frame-magnetic-D
  Gamintojo Šalis
  LENKIJA

  Priklijuojamas dvipusis magnetinis rėmelis informacijai ar reklamai talpinti

  Kaina 11  - 25  be PVM
  Rėmas MAGNETIC Safety
  Kodas: PMP-frame-magnetic-Safety
  Gamintojo Šalis
  LENKIJA

  Priklijuojamas įspėjamasis magnetinis rėmelis informacijai talpinti

  Kaina 11  - 14  be PVM
  Rėmelis rašymui DURAFRAME
  Kodas: PY-frame-duraframe-writing
  Gamintojo Šalis
  VOKIETIJA

  Magnetinis rėmelis informacijai ar reklamai talpinti

  Kaina 16  be PVM
  Vokas magnetinis DURAFRAME
  Kodas: PY-DUR487419

  Magnetinis vokas informacijai ar reklamai talpinti

  Kaina be PVM
 • Klijuojami magnetiniai rėmeliai su antirefleksine apsaugine plėvele. Patogu ir greita keičiant reklaminę ar kitokią informaciją. Skaidrus apsauginis viršelis su magnetine juosta greitai ir lengvai prilimpa prie paviršiaus. Ekonomiški ir praktiški, atsparūs lauko sąlygoms. Dažniausiai naudojami A5, A4, A3 formato. Populiaru prekybos vietose, mokymo įstaigose, pramogų zonose, liftuose, koridoriuose, salonuose ir kitose vietose.