Animuoti elektroniniai atvirukai

 • Animuotas atvirukas - tai (.gif) piešinėlis, susidedantis iš 3-10 kadrų. Kadrų laikas gali būti skirtingas kiekvienam kadrui, animacija sukasi ratu. Turimą piešinėlį galite siųsti el. laišku ar talpinti internetinėje svetainę. Jūs galite mums atsiųsti foto nuotraukas, logotipus, sveikinimo užrašus ir kitą medžiagą. Animuotus atvirukus gaminame pagal individualius užsakymus. Gamybos darbai užima 2-5 darbo dienas, priklausomai nuo sudėtingumo. Jei norite kad darbai būtų atlikti tą pačią dieną, galite pasirinkti jau pagamintą animuoto atviruko šabloną iš Pusgaminių Banko.

  Animuotas atvirukas su Jūsų logotipu ir tekstais: 25 € + PVM

  Pasirinkite vieną iš jau atliktų ir animuotų GIF darbų. Įkelsime Jūsų atsiųstą logotipą ir sveikinimo tekstą.

   

  Visiškai naujo animuoto atviruko sukūrimo kaina: 70 € + PVM

  Sukursime visiškai naują animuotą atviruką pagal Jūsų norus. Pagal nupasakotą siužetą bus pagamintas naujas pusgaminio šablonas.

   

   


   

  El. atvirukas dešimtis kartų pigesnis nei spasdintinis, bet taip pat draugiškas gamtai! Saugokime medžius :)

   


   

  Gamyba susideda iš etapų:

  1. Suderinamas bendras vaizdas, aplinkos fonas, koncepcija (pagaminamas tinkamas šablonas).
  2. Nupasakojami galimi animacijos variantai.
  3. Piešiama ir gaminama animacija.

  Papildomai:
  4. Ruošiamas el. laiškas.
  5. El. atvirukas talpinamas į serverį.
  6. Laiškas siunčiamas klientui.

   

   


   

  Darbų kainininkas:

  1. Gaminame atskirus atvirukus (kitas logotipas ar tekstas): 15 € + PVM \ vnt.
  2. Pusgaminio kūrimas: 30 € + PVM \ vnt.
  3. Animacijos kūrimas: 40 € + PVM
  4. Jei darbai užsitęsia dėl Kliento pageidavimų ilgiau nei įprastai, pvz. tekstas stumdomas į kairę ir į dešinę, pastoviai keičiamas šriftas, spalvos, fonas, įkeliamos ir vėl panaikinamos detalės, atliekamas tinkamo spalvingumo ar elemento ieškojimas, dėl smulkmenų tenka perdarinėti animaciją, Klientas nėra tiksliai apsisprendęs kas jam patinka o kas ne ir pan. Dizainerio darbų kaina: 30 € + PVM \ val.

   

     El. laiško sukūrimas su animuotu atviruku

  Paprastai turimą piešinėlį galite siųsti el. laišku kaip prikabintą failą - animacija matysis tuomet, kai gavėjas jį atidarys. Tačiau, jei reikia, galime paruošti el. laišką, kuriame įkelsime Jūsų animuotą atviruką (gavėjas paveiksliuką matys iškart, o ne kaip prisegtą failą), įvesime Jūsų norimą tekstą, paraštę (rekvizitus). Sukurtą laišką atsiųsime į Jūsų el. pašto dėžutę. Gavę laišką, viskas kas beliks Jums padaryti - tai paspausti laiško persiuntimą (Forward), įvesti norimus adresus ir laiško pavadinimą. Laiško tekstą ir jo turinį galite redaguoti. Taip pat Jūsų animuotą atviruką NEMOKAMAI kelsime į mūsų internetinę svetainę (12 mėnesių), o paruoštame laiške sukursime nuorodą, kurią gavėjui paspaudus, atsidarys mūsų internetinis puslapis su Jūsų animuotu piešinėlių. Paslaugos kaina: 15 € + PVM \ vnt.

   

  Kodėl nerodo animacijos?

  Pasitaiko atvejų, kuomet gavėjui atėjęs laiškas su piešinėliu rodomas, tačiau be animacijos. Priežastis - gali būti specialiai atjungtas animacijos rodymas (pvz. Outlook, reikia nustatyti "view in HTML").

   

   


  Prekių nėra.
 • Animuotus atvirukus gaminame pagal individualius užsakymus. Jūs galite mums atsiųsti foto nuotraukas, logotipus, sveikinimo užrašus ir kita. Gamybos darbai užima 2-5 darbo dienas, priklausomai nuo sudėtingumo. Animuotus elektroninius atvirukus galite siųsti elektroniniu paštu savo draugams, verslo partneriams, potencialiems klientams. Siųsti el. atvirutę yra kur kas pigiau nei spausdinti, gavėjas bus maloniai nustebintas, o gamtoje žaliuos daugiau medžių.