Stendai FOGA aliuminiai

 • Parodų stendų konstrukcijos FOGA iš aliuminio profilių, baro stalai, vitrinos, grindų stovai

  Stendai FOGA aliuminiai - tai švedų gamybos anoduoto aliuminio profiliai ir jų sistemos, iš kurių konstruojami įvairūs parodiniai stendai, vitrinos, info stalai, reklaminės sienelės ir kt. Reklaminiai plakatai gali būti plastiko panelės su spauda ar tekstilė. Panelės įsistato į profilio vidų ar tvirtinasi į išoreje velcro juostos pagalba, tekstilė su silikono perimetru tvirtinama palei profilio periletrą. Konstrukcijos tinka dažnam surinkimui ir išrinkimui dalyvaujant įvairiose parodose ar mugėse. Jos lengvo svorio, tinka gabenti lėktuvu ar automobiliu. Yra kompaktiškos - sandėliuojant ar transportuojant užima nedaug vietos.

   

   

  Gaminame stendus pagal individualius užsakymus. Anoduoto aliuminio stendai gaminami iš įvairių švedų gamybos profilių (jų net keli šimtai), tad galimybės tikrai labai didelės! Nuo pačio mažiausio rėmelio iki dviaukščio stendo. Iš esamų profilių galima montuoti grafines sieneles, šviesdėžes, parodinius stendus, vitrinas, stalus, podiumus, foto sienas ir daug kitų konstrukcijų. Dėl kainų paskaičiavimo - Teirautis. Aliuminio konstrukcijai suteikiama net 10 metų garantija (spynelėms - 2 metų garantija)!

  Pailgas dvipusis reklaminis stendas su nuimamu grafiniu plakatuSulankstomas mobilus info stalas, baras su grafika ant panelėsReklaminis rėmas su tekstile, spauda ant drobės, užmaunamas ant karkasoL-formos aliuminis mobilus surenkamas parodų stendas su grafika ant sienųTrys baro stalai su reklama, pakyla prekybai, prekių pavyzdžiams ir eksponatamsPrekybinis stendas, aliuminio konstrukcija, modulinis stalas su panelėmisPrekystalis su lentynomis, surenkama mobili konstrukcija, viršutinė reklamaParodinis stendas u-formos iš aliuminio, grafiniai plakatai ant stendo sienos, baldaiAnoduoto aliuminio profilių pavyzdžiai sudėti vitrinoje, FOGA konstrukcijosGrafinio plakato su tekstile uždėjimas ir nuėmimas ant konstrukcijos karkasoGrafinis plakatas iš audinio, šviesdėžių gamyba, led apšvietimo instaliacijaMobilių info stalų gamyba ir nuoma. Sulankstomas baro staliukas parodomsParodinių reklaminių sienelių gamyba, šviesdėžės renginiams, stalas su kėdėmisŠviesdėžių ir foto sienelių gamyba, mobilios aliuminio konstrukcijos stendamsVienas šalia kito pastatyti trys reklaminiai grindų stendai auto saloneLenktos formos dviejų dalių dvipusis reklaminis stendas salėje, plakatai su grafikaTarnybinėse patalpose stendas su ratukais, siena su plakatais ir darbo grafikaisLenkta stendo sienelė iš aliuminio konstrukcijos su reklaminiu plakatu ant audinioReklaminė stendo siena su grafiniu plakatu automobilių salone, konstrukcijosAutomobilių salone ant sienos pakabintas rėmas su plakatu, vientisa spaudaPrekybos poilsio zonoje pakabintas stendas su audiniu, sienos dekoracijaReklaminė šviesdėžė parduotuvėje, aprangos galerija, kostiumaiReklaminė švieslentė parduotuvėje, firminių drabužių pardavimas, stendasTekstilinis stendas su grafika, sporto ir aprangos reklama, vidinis apšvietimasAliuminio konstrukcijos prekybai, prekių vitrinos, reklamos stendaiŠalia automobilio pastatytas grafinis stendas, dekoratyvinė siena su apšvietimuMobilių šviečiančių stendų, reklaminių šviesdėžių gamyba ir nuoma, stalas ir kėdėsParodų stendas su kambariuku, patalpa daiktams sudėti, šviečiančia sienaStendas parodoms, kiliminė danga, salės plotas su baldais ir apšvietimuParodos stendas iš konstrukcijų, prekybinė vitrina, šviečiančios sienelės, plakataiAnoduoto aliuminio konstrukcijų mobilus parodų stendas FOGAEkspozicinis parodų stendas su įmonės logotipais, arka ir LED vitrinomisVerslui skirtas ekspozicinis parodų stendas su technine įranga renginiuiApvali iškaba virš stendo ploto su reklama aplink perimetrą, aliuminio karkasasReklaminis kūbas su mėlynos spalvos plakatais ir logotipais pakabintas virš stendoReklaminis kūbas su grafika pastatytas ant grindų, spauda ant tekstilės ir audinio

   

  Stendų konstrukcijoms gaminti dažniausiai naudojami profiliai iš kelių šimtų galimų:

  Papildoma įranga stendų gamybai - stendų kojelės, ratukai, spynelės, užraktai, vyriai, begeliai (pateikiama tik dalis - teirautis)


  FOGA aliuminio profiliai - Katalogas

   

  Mobili stendų sistema parodoms iš anoduoto aliuminio su grafika ant tekstilės audinio LED ekranu

   

   

  Greitas ir paprastas stendų konstravimas


   

   

   

  Prekių nėra.
 • FOGA - švedų gamybos anoduoto aliuminio profiliai ir stendų sistemos nuo 1965 metų. Didelė patirtis ir platus asortimentas. Mobilūs parodų stendai, vitrinos, foto sienelės, pakylos, bokštai, baneriai, info stalai.