FlexiFrame pakyla (Trikampis)

 • FlexiFrame pakyla (Trikampis)

  Kodas: MAR-6110+simopor
  Kaina 187  be PVM

  Reklaminė trikampio formos pakyla iš modulinių FlexiFrame rėmų

  Gamintojo Šalis
  ŠVEDIJA
  Medžiaga
  Plastikas
  Tipas
  Pastatomas
  Reklaminė padėtis
  Vertikali
  Reklaminis vaizdas
  Vienpusis
  Garantija
  5 metai
 • Pakyla skirta reklamai ir eksponatams pastatyti. Lengvai surenkama, mobili FlexiFrame stendų sistema, kurios dėka greitai paruošite reikiamo dydžio pakylą prezentacijai. Reklaminė informacija ar grafinis apipavidalinimas ant plastikinių plokštumų. Rėmai jungiami tarpusavyje metalinėmis jungtimis. Į juos įsistato plastikinės plokštumos su grafika. Ant viršaus užsideda metalinis stalviršis. Rėmus ir stalviršius galime pagaminti nestandartinių matmenų - TEIRAUTIS.

  Galima naudoti parodose, mugėse, prezentacijose, viešbučiuose, muziejuose, parduotuvėse, prekybos centruose ir kitose vietose. Grafiniai plakatai užsakomi atskirai. Taip pat yra galimybė grafinį plakatą spausdinti tiesiai ant simoporo plokštumos. Rėmo spalvą galima pasirinkti iš net 16 variantų! Rėmus galima naudoti pavieniui arba kurti individualias parodines sistemas, pasižymi paprastumu ir praktiškumu, patrauklia kaina. Daugiau informacijos apie FlexiFrame rėmus galite rasti skyrelyje Rėmai ir jų Sistemos. Mūsų dizaineriai gali padėti sumaketuoti norimus reklaminius ar informacinius plakatus - TEIRAUTIS.

   

  FlexiFrame rėmelių spalvų paletė

   

  Estetiško dizaino, lengva ir greitai montuojama reklaminė pakyla. Tvirtas metalinis stalviršis gali būti apklijuotas norima spalva. Puikiai tinka grafinei informacijai ar reklamai talpinti ir eksponuoti. Flexiframe rėmas gali būti naudojamas atskirai arba sujungiamas į bendras konstrukcijas, stendus.

   

   

   

  Stalviršis
  Plokštumos
  Nr.
  Aukštis
  Svoris
  50x50x50 cm 3 x 50x50 cm 6110 53 cm 7,8 Kg
  3 x 50x70 cm 6111 73 cm 8,8 Kg
  70x70x70 cm 3 x 70x100 cm 6112 103 cm 11,9 Kg

   

   

  Gamintojas / Importuotojas: Švedija

   

   

   

   

  Į šį rinkinį įeina:

  • FlexiFrame rėmai - 3 vnt.
  • Plastikinės plokštumos (Simoporas, 5mm, balta) - 3 vnt.
  • Metalinis stalviršis - 1 vnt.
  • Metalinės jungtys - 6 vnt.