Pristatymas

Savo Klientams siūlome patogų ir greitą prekių pristatymą. Visoje Lietuvoje transportavimo paslaugas atlieka mūsų partneris DPD Lietuva. Kiti pristatymo būdai: per Paštą, Autobusų siuntų skyrių arba EuroEGO įmonės transportu.


Prekių priėmimas
Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite tokios siuntos nepriimti, arba priimdami reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo akte būtų tiksliai ir išsamiai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.


Kainos ir sąlygos:
1. DPD www.dpd.lt/lt/main/dpd-paslaugos/siuntu-pristatymo-kainos
2. Paštas www.post.lt
3. Autobusų siuntų skyrius www.autobusustotis.lt/lt/siuntu-gabenimo-Lietuvoje-ikainiai (jei pirkinio kaina < 350 € + PVM, pripliusuojama +6 € + PVM)
4. EuroEGO įmonės transportu: 0,5 € + PVM \ km
 

Pastabos:
1. Pašto kodų miestuose ir miesteliuose paieška: www.post.lt
2. Jei gavėjas laiku neatsiima jam skirtų siuntų, jis padengia visas su tuo susijusias išlaidas.
3. EuroEGO atsako už siuntą tik iki jos perdavimo siuntimo tarnybai. Siuntinio patirtą žalą ar nepristatymo laiku žalą, pagal vidaus reglamentuojančias taisykles ir įkainius, atlygina siuntimo tarnyba.


DPD
1. Kurjerio laukimas dėl gavėjo kaltės paimant siuntą: 6 € + PVM už valandą. Laukimo laikas pradedamas skaičiuoti po 15 minučių nuo kurjerio atvykimo.

 

Užsakymo aktas — Atsakomybė dėl siuntos

Naudojama norint užsakyti transporto paslaugas.

Atsisiųsti…