Atitvarai (juostiniai)

Juostiniai eilių atitvarai su ištraukiama raudona juosta jungiasi tarpusavyje.

Tai nepakeičiama priemonė, norint kontroliuoti žmonių judėjimo srautą, atitverti zonas ar eksponatus ar kitus objektus. Siūlome įvairiausių spalvų, formos ir sudėties stovų. Atitvarai jungiasi tarpusavyje, pasižymi estetiška išvaizda, yra ypač stabilūs, ilgaamžiai. Jei užsakymo kiekis yra pakankamai didelis, mes galime pasiūlyti pasigaminti nestandartinių stovų, pagal individualius užsakymus. Gamintojo suteikiama 3 metų garantija!

Eilių ir eksponatų atitvėrimo stoveliai su juostomis ir virvėmis, galima dėti reklaminius rėmelius.Atitvaro padas tvirtinamas labai paprastai - vienu varžtu iš apačios.Atitvarai gali būti jungiami tarpusavyje įvairiomis kryptimis (į vieną stovą gali jungtis iki keturių atitvarų).Maksimalus atitvarų kiekis vienam stovui 4 vnt.Keturių stovų eilių atitvėrimas su informacine lentele prie registratūros.Prabangių automobilių atitvėrimas atitvarais.Atitvarais taip pat galima atitverti praėjimus, riboti žmonių srautus.Oro uostų ir kitų stočių tako užtvara atitvėrimo stulpeliais.Žmonių srautų judėjimo nukreipimas oro uoste.Eilių formavimas atitvarais leidžia pasiekti maksimalų rezultatą.Bilietų pirkimas prie kasų ribojamas ir eilių formavimas dvigubais atitvarais.Keleivių eilių formavimas barjerais.

 

Eilių atitvarai su vidiniu juostos įtraukimo mechanizmu. Atitvaras: "ROYAL"
Su raudona juosta iki 200cm.
Kaina: 80 40 € + PVM
!!! -50% !!!

Nuoma: 8 € + pvm \ vnt.
Modifikuojami atitvarai su prisukama kasete. Atitvaras: "ROYAL"
Su juosta iki 200cm.
Kaina: 65 45 € + PVM
!!! -30% !!!
 

Pasižyminčios savybės:
Praktiškumas - leidžia pritaikyti įvairiose situacijose, atitverti ir nukreipti
Stabilumas - stovai yra patikrinti laiko, plokščias ir masyvus padas neleidžia virsti
Kompaktiškumas - atitvaras gali būti išardomas į dvi atskiras dalis - sijas ir padus
Paprastumas - stendą nesunkiai paruošti naudojimui gali visi - vyrai, moterys, senyvo amžiaus žmonės, vaikai.
Patvarumas - tinkamai naudojamas stovas Jums gali tarnauti ilgiau nei dešimtmetį, neprarandant savo turimų savybių.
Patrauklus dizainas - estetiškas, modernus ir novatoriškas dizainas labiau traukia akį.

 


"ROYAL" kolekcija (Vokietija):

Nerūdijančio plieno MODIFIKUOJAMI atitvarai "Standard", galimi keli spalviniai variantai. Atitvaro kasetėje įmontuota ištraukiama juosta (su spyruokliniu mechanizmu). Viename stovelyje yra viena kasetė su juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio.

Atitvaro jungimo būdai modifikuojamiems atitvarams. Sidabro spalvos atitvaras su raudonu diržu. Sidabrinis atitvaras su mėlinu diržu. Sidabro spalvos barjeras su juoda juosta. Juodas atitvaras su raudona ištraukiama juosta. Mėlyna juosta išsitraukia iš juodo atitvėrimo stovo. Juodas atitvaras su juoda juosta. Mėlynas stovelis su juoda juosta. Raudonas barjeras su juodu diržu.
 
spalva: sidabro, juoda, mėlyna, raudona
Nr. EILIU-ATITVARAI-1
aukštis: 90 cm
padas: 35 cm
svoris: 6,5 kg
juosta: 200 cm
Kaina: 65 45 € + PVM
Juostų spalva pasirinktinai:
Atitvaras sidabro, juodas: juosta - raudona, juoda, mėlyna
Atitvaras mėlynas, raudonas: juosta tik juoda

 


Padidinto svorio MODIFIKUOJAMI atitvarai, galimi keli spalviniai variantai. Atitvaro kasetėje įmontuota ištraukiama juosta (su spyruokliniu mechanizmu). Viename stovelyje yra viena kasetė su juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio.

Padidinto svorio atitvaras su raudona juosta. Sidabro spalvos padidinto svorio atitvaras su mėlyna juosta. Juoda juosta ištraukta iš sidabro spalvos bortelio. Sidabro spalvos eilių atitvaras su žalia ištraukiama juosta.Geltona juosta sunkaus pado sidabriniame atitvare. Sidabrinis sunkaus pado atitvaras su ruda juosta.
 
Nr. EILIU-ATITVARAI-2
juosta: 300 cm
Kaina: 101 89 € + PVM

Juostų spalva pasirinktinai:
raudona, mėlyna, juoda, žalia,
geltona, pilka

aukštis: 95 cm
padas: 35 cm
svoris: 11 kg


Auksinis atitvaras su raudona juosta. Didelio svorio aukso spalvos bortelis su mėlyna juosta. Prabangios išvaizdos aukso spalvos eilių ir eksponatų stovas.
 
Nr. EILIU-ATITVARAI-3
juosta: 200 cm
Kaina: 101 € + PVM
Juostų spalva pasirinktinai:
raudona, mėlyna, juoda
 
aukštis: 95 cm
padas: 35 cm
svoris: 11 kg

 


Nerūdijančio plieno atitvarai su dvejomis juostomis. Atitvaro kasetėje įmontuota ištraukiama juosta (su spyruokliniu mechanizmu). Viename stovelyje yra dvi kasetės su juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio.

MODIFIKUOJAMI (padidinto svorio)
Modifikuojamas dviejų juostų atitvaras. Didesnio svorio atitvaras su dvejomis mėlynomis juostomis. Dviejų galvų atitvaras su juodomis ištrauktomis juostomis.
 
Nr. EILIU-ATITVARAI-4
juosta: 200 cm
Kaina: 120 € + PVM
Juostų spalva pasirinktinai:
raudona, mėlyna, juoda
 
aukštis: 95 cm
padas: 35 cm
svoris: 11 kg


Su vidine kasete. Atitvarų spalvos: sidabro, juoda
Dvigubos juostos atitvaras su vidinėmis kasetėmis. Du vidiniai juostų mechanizmai sidabriniame atitvare.Atitvaras padengtas juodu plastiku su dvigubomis raudonomis juostomis. Juodas atitvaras su juodomis juostomis - vidinis mechanizmas.
Nr. EILIU-ATITVARAI-5
juosta: 200 cm
Kaina: 96 € + PVM
Juostų spalva pasirinktinai:
raudona, juoda
 
aukštis: 90 cm
padas: 35 cm
svoris: 6 kg

 


Atitvarų galvos (MODIFIKUOJAMIEMS atitvarams)
Modifikuojamiems atitvarams, papildomai galima keisti "galvas" - kasetes su  ištraukiamomis juostomis. Nr. EILIU-ATITVARAI-10
 
Sidabro spalvos galva modifikuojamiems atitvarams.

Kaina: 29 € + PVM (200 cm)
Kaina: 36 € + PVM (300 cm)
Aukso spalvos galva modifikuojamiems borteliams.

Kaina: 29 € + PVM (200 cm)
 

Atitvarų juostų spalvos.

Juosta: raudona, mėlyna, juoda, žalia, geltona, pilka

 
Stacionarūs atitvarai
MODIFIKUOJAMI atitvarai gali būti tvirtinami grindyse į įbetonuotus dėklus. Pageidaujant, atitvarą galima išimti, o dėklą uždengti kaiščiu.
 
Į grindinį tvirtinami juostiniai atitvarai. Modifikuojami atitvarai grindims - sidabro ir aukso spalvų. Strypas be galvos
spalva: aukso, sidabro

Kaina: 39 € + PVM

 

Aukso spalvos dėklas atitvarui.

Aukso spalvos dėklas grindims
Kaina: 34 € + PVM
Kaištis: 6 € + PVM
Sidabro spalvos dėklas atitvarui.

Sidabro spalvos dėklas grindims
Kaina: 30 € + PVM
Kaištis: 6 € + PVM

 


 
Įvairių spalvų atitvarų strypai. MODIFIKUOJAMIEMS atitvarams, papildomai galima įmontuoti skaidrius strypus.
Nr. EILIU-ATITVARAI-11

strypas: skaidrus - galima įberti kavos pupelių, monetų, saldainių, bei kitos
smulkios reklaminės atributikos. Kaina: 63 € + PVM

strypas: skaidrus su juosta viduje: balta, juoda, raudona, mėlyna, geltona.
Kaina: 96 € + PVM

 

 


Nerūdijančio plieno atitvarai "COMPACT" - su padidinto atsparumo išorine danga, ištraukiama juosta, integruota į patį strypą (su spyruokliniu mechanizmu). Viename stovelyje yra viena juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio. Atitvaro padas turi išpjovą, kurios dėka sandėliuoti ir transportuoti stovelius galėsite itin kompaktiškai. Padas turi sumontuotus ratukus, todėl stulpelių nereikės nešioti, o galėsite tiesiog paimti už galo ir traukti.

Kompaktiškas atitvaras su juoda juosta. Juostos ilgis 200cm. Mobilus atitvaras ant ratukų. Atitvarai susideda vienas ant kito.Barjero padas ant ratukų - daugiau nebereikės nešioti, užtenka palenkti ir vežti.

spalva: juoda
Nr. ATITVARAI-COMPACT
aukštis: 89 cm
strypas: 5 cm
padas: 35 cm
svoris: 9 kg
juosta: 200 cm
Kaina: 105 € + PVM

Juostų spalva pasirinktinai: raudona, juoda

 


Nerūdijančio plieno atitvarai "INSIDE" - su ištraukiama juosta, integruota į patį strypą (su spyruokliniu mechanizmu). Galimi keli spalviniai variantai. Viename stovelyje yra viena juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio.

Nerūdijančio plieno atitvaras labiau atsparus lauko sąlygoms. Eksponatų ir eilių stovelis iš nerūdijančio plieno. Sidabro spalvos atitvaras iš nerūdijančio plieno su juoda juosta.Nerūdijančio plieno juodas atitvaras padengtas apsauginiu plastiku. Mėlynos juostos atitvaras iš nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno juodos spalvos atitvarai.

Atitvarų spalvos: sidabro, juoda
Nr. EILIU-ATITVARAI-6
juosta: 200 cm
Kaina: 80 40 € + PVM
Juostų spalva pasirinktinai:
raudona, mėlyna, juoda
 
aukštis: 90 cm
padas: 32 cm
svoris: 6 kg

 


Atitvarai "Super Long" - ištraukiama juosta net iki 450cm ilgio! Atitvaro korpuse įmontuota ištraukiama juosta (su spyruokliniu mechanizmu). Viename stovelyje yra viena juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio.

Atitvaras su ypač ilga, net iki 450 cm ištraukiama juosta.Atitvėrimas - užtvara su raudona juosta (4,5 metrų).Juodi apsauginiai barjerai su labai ilgomis juostomis.

spalva: sidabro, juoda
Nr. EILIU-ATITVARAI-8
aukštis: 95 cm
strypas: 7,5 cm
padas: 36 cm
svoris: 10 kg
juosta: 450 cm
Kaina: 99 € + PVM

Juostų spalva pasirinktinai: raudona, juoda

 


Atitvarai "Super Long 5m" - ištraukiama juosta net iki 500cm ilgio! Atitvaro korpuse įmontuota ištraukiama juosta (su spyruokliniu mechanizmu). Viename stovelyje yra viena juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio.

Atitvaras su dryžuota 5 metrų ištraukiama juosta. Atitvėrimo barjeras su 500cm ištraukiama juosta.

spalva: juoda
Nr. ATITVARAI-5M
aukštis: 92 cm
strypas: 7,7 cm
padas: 35 cm
svoris: 8 kg
juosta: 500 cm
Kaina: 99 € + PVM

Juostų spalva: raudona+balta

 


Nerūdijančio plieno atitvarai "INFO" - su ištraukiama 12 cm juosta, ant kurios galima dėti užrašus. Ištraukiama juosta integruota į patį strypą (su spyruokliniu mechanizmu). Viename stovelyje yra viena juosta. Prie vieno stovelio galima prijungti iki 4 vienetų. Juostos gale užkabinimas turi uždarymo mechanizmą, kuris neleidžia atkabinti juostos nuo kito stulpelio.

Nerūdijančio plieno atitvarai su padidintu juostos plotu skirti reklamai, logotipams ar informacijai.

spalva: sidabro, juoda
Nr. EILIU-ATITVARAI-B9
aukštis: 103 cm
padas: 35 cm
svoris: 11,5 kg

juosta: 200 cm
Kaina: 128 € + PVM

Juostų spalva pasirinktinai: raudona, juoda
 


Atitvarai naudojami kaip laikinos užtvaros. Eilių tvorelės skirtos naudoti prie kasų, oro uostose, muziejuose, ofisuose, parduotuvėse ir kitur. Atitvarai su ištraukiama reguliuojamo ilgio juosta. Atitvarai su ištraukiama juosta yra stabilūs, kadangi padas yra didelio svorio. Barjerai naudojamai žmonių srautų valdymui. Atitvarai - barjerai skirti žmonių srautų formavimui, gali būti naudojami kaip laikinos užtvaros.Atitvarai parduotuvėse, muziejuose, viešbučiuose, prekybos centruose, oro uostuose, kasose, koncertuose, sporto renginiuose ir kitose vietose. Atitvarų sistema su ištraukiama juosta, skirta eksponatams aptverti. Atitvarai prie informacijos kasų. Eilių formavimas atitvarais. Didelių žmonių srautų valdymas atitvarų pagalba. Atitvaro juosta lengvai ištraukia ir su specialia jungtimi tvirtinama prie sekančio stulpelio. Atitvarus galima sujungti tarpusavyje ir aptverti bet kokios formos plotą, šiuo atveju automobilį. Sunkaus pagrindo stabilūs ir ilgaamžiški grindų stovai, jungiasi tarpusavyje arba gali būti tvirtinami prie sienos.

 


"Modern" tipo stovai - didmena pagal užsakymus

Stovai savyje turi ištraukiamą juostą. Jūs galite pasirinkti spalvą: balta, geltona, raudona, mėlyna, juoda, pilka.
 
Žydros spalvos atitvaras
Nr. JB-Q028

aukštis: 100cm, strypo aukštis: 97cm
strypas Ø: 6,3cm, padas Ø: 30cm
pado aukštis: 3cm
medžiaga: aliuminis 1mm
ištraukiama juosta: 2m, plotis: 5cm
svoris: 7,5kg

Kaina: 119 € + PVM (min. 30 vnt.)
 
Atitvaras su užapvalinta viršūne.
Nr. JB-Q026

aukštis: 100cm, strypo aukštis: 96cm
strypas Ø: 6,3cm, padas Ø: 30cm
pado aukštis: 3cm
medžiaga: nerūdijantis plienas 0,6mm
ištraukiama juosta: 2m, plotis: 5cm
svoris: 7,8kg

Kaina: 135 € + PVM (min. 30 vnt.)
 
Sidabro spalvos barjerų stovas.
Nr. JB-Q027

aukštis: 100cm, strypo aukštis: 96cm
strypas Ø: 6,3cm, padas Ø: 30cm
pado aukštis: 3cm
medžiaga: nerūdijantis plienas 0,6mm
ištraukiama juosta: 2m, plotis: 5cm
svoris: 7,8kg

Kaina: 113 € + PVM (min. 30 vnt.)
 
Nestandartiniai grindų stovai.
Nr. JB-Q033

aukštis: 90cm, strypo aukštis: 87cm
strypas Ø: 5cm, padas Ø: 30cm
pado aukštis: 3cm
medžiaga: nerūdijantis plienas 0,6mm
ištraukiama juosta: 2m, plotis: 5cm
svoris: 6,5kg

Kaina: 81 € + PVM (min. 30 vnt.)
Nerūdijančio plieno stovelis su juosta.
Nr. JB-Q045

aukštis: 90cm, strypo aukštis: 85cm
strypas Ø: 5cm, padas Ø: 36cm
pado aukštis: 5cm
medžiaga: nerūdijantis plienas 0,6mm
ištraukiama juosta: 2m, plotis: 5cm
svoris: 7kg

Kaina: 107 € + PVM (min. 30 vnt.)
Kompaktiškas atitvarų sudėjimas.
Nr. JB-Q046

aukštis: 855mm, strypo aukštis: 805mm
strypas Ø: 51mm, padas Ø: 36cm
pado aukštis: 5cm
medžiaga: nerūdijantis plienas 0,6mm
ištraukiama juosta: 2m, plotis: 5cm
svoris: 5kg

Kaina: 150 € + PVM (min. 30 vnt.)


 

Vidaus-Lauko atitvarai
Padengti apsauginiu plastiku, todėl gali atlaikyti lauko sąlygas. Puikiai tinka atitverti aikšteles, parkavimo vietas, gamyklos plotus ir t.t.

 

Padidinto svorio lauko atitvaras baltos spalvos.
Nr. AJP-1
spalva: balta+raudona
medžiaga: plienas + plastikas

aukštis: 100cm,
strypas Ø: 6cm
padas: 35cm
svoris: 9kg

Kaina: 47 € + PVM
 
Geltonos spalvos lauko barjeras.
Nr. AJP-2
spalva: geltona+juoda
medžiaga: plienas + plastikas

aukštis: 100cm,
strypas Ø: 6cm
padas: 35cm
svoris: 9kg

Kaina: 47 € + PVM
 
Lauko ir vidaus atitvaras su kabinama grandine.
Nr. AJP-4
spalva: balta+raudona
medžiaga: plienas + plastikas

aukštis: 90cm,
strypas Ø: 6cm
padas Ø: 31cm
svoris: 5kg

Kaina: 72 € + PVM
 
Lauko stovas skirtas atitverti praėjimus ar objektus.
Nr. AJP-5
spalva: geltona+juoda
medžiaga: plienas + plastikas

aukštis: 90cm,
strypas Ø: 6cm
padas Ø: 31cm
svoris: 5kg

Kaina: 72 € + PVM
 
Stulpeliai ir atitvarai skirti laikinoms užtvaroms ir atitvėrimams suformuoti. Tinka tiek laukui, tiek uždarose patalpose.
Nr. AJP-3
spalva: balta+raudona
medžiaga: plastikas

aukštis: 90cm
strypas Ø: 2,8cm
padas: 28x28cm
Reikia pripildyti vandens ar smėlio

Kaina: 960 € + PVM / 10 vnt.
 

 

Atitvarų grandinė - raudona ir balta.
Plastikinė grandinė (25m)
spalva: balta+raudona

Kaina: 46 € + PVM (8cm)
Kaina: 29 € + PVM (5cm)
Geltona - juoda barjerų stovų grandinė.
Plastikinė grandinė (25m)
spalva: geltona+juoda

Kaina: 46 € + PVM
 

 


Papildoma įranga:

Atitvaras su reklamine iškaba (A4 ir A3). Sidabro spalvos viršūnė reklamai. Juostinio atitvaro aukso spalvos reklaminė lentelė. Dvipusė informacinė grindų stovo lentelė.

iškaba A
užsideda ant viršaus, galima dėti du plakatus (iš priekio ir iš galo)
Nr. EILIU-ATITVARAI-B14
spalva: sidabro, aukso, juoda

Kaina: 72 € + PVM (A4) - Nuoma (su LED): 15 € + PVM
Kaina: 93 € + PVM (A3)

 

 

Šviečianti atitvaro informacinė A4 lentelė. LED šviečianti reklaminė iškaba atitvarams.

LED apšvietimo instaliacija (darome pagal užsakymus)
šviesa: balta, geltona, raudona, žalia, mėlyna ir kt.

Papildomos galimybės: distancinis pultelis, mirksėjimas,
šviesos perėjimas, kiti akumuliatoriai, 220V ir kt. - teirautis.

Kaina: 60 € + PVM (A4)
Kaina: 70 € + PVM (A3)

Akumuliatorius: 20 € + PVM (12v, 1,3Ah)
Akumuliatoriaus kroviklis: 20 € + PVM (Pb)

 


Skaidri akrilo iškaba juostiniams atitvarams. Horizontali arba vertikali iškaba barjerams.
iškaba B (Akrilas)
užsideda ant viršaus, matoma iš abiejų pusių
svoris: 0,5 kg
vertikalus (bet galima apsukti į horizontalų)

Kaina: 59 € + PVM (A4) - Nuoma: 7 € + PVM
 
Grindų stovas su chromuota reklamine lentele. A4 formato lentelė skirta žmonių srautams informuoti ar nukreipti, reklamai.
iškaba C (chromo)
užsideda ant viršaus, galima dėti du plakatus (iš priekio ir iš galo)
svoris: 2 kg
gaminamas horizontalus arba vertikalus

Kaina: 70 € + PVM (A4)
 
Užmaunamas A4 formato rėmelis. Atitvaras su dvipusiu reklaminiu rėmeliu.

iškaba D
užsideda ant viršaus, matoma iš abiejų pusių
vertikalus
Nr. EILIU-ATITVARAI-B13
spalva: sidabro

Kaina: 59 € + PVM (A4) - Nuoma: 7 € + PVM
 


 

Kasetė su ištraukiama juosta, skirta praėjimui atitverti. Sieninį atitvarą sudaro kasetė su juosta, laikiklis kasetei ir laikiklis juostai. Juostinių atitvarų juostos kasetėse.

Prie sienos tvirtinama atitvėrimo juosta "Royal" (Vokietija)
Ji skirta sujungti atitvarą su siena, arba sujungiant dvi sienas.
Nr. EILIU-ATITVARAI-15
svoris: 0,5kg
spalva: raudona, mėlyna, juoda

Kaina: 56 € + PVM (200 cm)
Kaina: 63 € + PVM (300 cm)

 


Spalvota ištraukiama juosta praėjimui užtverti. Atitvaro raudona juosta kasetėje. Juoda ištraukiama juosta, skirta atitverti. Geltona juoda atitvėrimo juosta, automatiškai susisuka į kasetę.

Prie sienos tvirtinama atitvėrimo juosta
Ji skirta sujungti dvi sienas. Aptakaus plastiko korpusas.
svoris: 0,5kg
spalva: raudona, juoda, geltona

Kaina: 36 € + PVM (200 cm)
 

 Atitvaras su juosta prie sienos. Atitvaro juostos užkabinimo laikiklis montuojamas prie sienos.

Papildomas laikiklis sienai
juostos galas užsimauna ant viršaus
Nr. EILIU-ATITVARAI-B15

Kaina: 9 € + PVM

 


Užrašų ir logotipų uždėjimas ant atitvarų juostų
Atitvaro juosta su užrašu ir logotipu.

Kaina priklauso nuo kiekio, spalvų skaičiaus, dydžio - ją skaičiuojame individualiai. Orientacinė vieno užrašo Kaina: 3-5 € + PVM