Spauda (plačiaformatė)

Reklaminė spauda ant įvairių medžiagų: popierius, lipni plėvelė, perforuota plėvelė, tentai, vėliavinis audinys, roll up tentai.

Teikiame plačiaformatę spaudą, kuriame dizainą, atliekame maketavimo darbus, gaminame reklamą.

 • Spauda ant baltos lipnios plėvelės – tai dažniausiai naudojama medžiaga reklamai, stendų gamybai (pvz.: FOGA stendai arba TETRA parodų stendai). Plėvelė gali būti laminuojama laminatu, tokiu būdu dažai yra apsaugojami nuo subraižymo, UV spindulių, purvo (nešvarumai gali būti valomi vaitspiritu).

Lipdukai gali būti matiniai ir blizgūs, spalvos ryškios, papildoma apsauga - laminatas.Lipdukų klijavimas ant sienos, stendo plokščių, ilgas tarnavimo laikas.Tapetiniai lipdukai taip pat gali tapti meninio interjero dalimiPraktiška apklijuoti lipdukais sienas ar pertvaras, atskirti patalpas stilingai ir praktiškai.Lauko stendai taip pat gali būti apklijuoti grafiniais lipdukais kartu su laminatu ar be jo.

 

 • Spauda ant lieto tento (PVC) – tai dažniausiai naudojama medžiaga reklamai, bei stendams (pvz. Stendų Sistema X, chromuotų vamzdžių TUBE stendai, Baneriai). Labai praktiška ir pigu, galima išmušti kniedes (žiedus) palei perimetrą ir ištempti ant karkaso, greitas sumontavimas, patogus transportavimas. Medžiaga yra tvirta, atspari atmosferos poveikiams, lanksti, beveik neplyštanti ir atspari vandeniui, galima sujungti iš atskirų dalių (lituoti tarpusavyje), taip išplečiant spaudinį iki labai plačių matmenų. Maksimalus spausdintuvo plotis 5 metrai, ilgis neribojamas. Tentas nereikalauja papildomos apsaugos ar priežiūros.

Lietas tentas gali būti kniedijamas žiedais, lituojamas tarpusavyjeReklaminis PVC tentas kompaktiškai susivynioja į ruloną, patogu transportuoti ir naudotiVientisas tentas gali būti kabinamas, grafinė spauda tolygiai ištempiaĮvairių matmenų lieti tentai atsparūs lauko sąlygoms, reklamoje naudojami tiek viduje, tiek laukeTentas gali būti kabinamas ar ištempiamas ant namo sienų, fasadų, metalinių rėmų

 

 • Spauda ant „MESH“ tento ir tekstilės – tai neplyštanti tinklelio pavidalo medžiaga, pralaidi vėjui ar šviesai, atspari oro sąlygoms, drėgmei. Tinka vidaus ir lauko reklamai. Gali būti sujungtas iš atskirų dalių, išmušami žiedai (kniedės). Galima spausdinti iš abiejų pusių, naudojama reklamai vidaus patalpose arba lauke, spalvos ilgai išlieka kontrastingos, ryškios ir gražios.

MESH medžiaga yra su mikro skylutėmis, oras gali laisvai judėti, praleisti šviesą.Tentas "MESH" yra atsparus drėgmei, dažniausiai naudojamas lauke reklamos tikslais ar uždengiant plotą.Reklamai skirtas audinys MESH yra lengvai vyniojamas, neplyšta, dažnai naudojamas parodose.Reklamai naudojamas MESH tentas ilgai išlaiko ryškias spalvas, praleidžia oro srautą.Statybos aikštelėse ant tvorų reklaminis tentas puikiai praleidžia vėją, sumažina konstrukcijos pasipriešinimą.

 
 • Spauda ant vėliavinio audinio - audinys puikiai tinka daugkartiniam naudojimui, o taip pat vidaus ir lauko sąlygomis, dažniausiai naudojama dideliam plotui uždengti, Vėliavų stiebams, Plevesuojantiems baneriams. Kokybiškas audinys neleidžia spalvai greitai nublukti ir nusidėvėti, galima skalbti ar apsiūti.

Audinys vėliavoms ir plevesuojantiems baneriams, lengvas, pralaidus šviesai, galima plautiMedžiaga vėliavoms ir reklaminiams vėliaviniams baneriams, lengvas svoris, patogu transportuotiReklaminė informacija ant vėliavinio audinio, neretai naudojama statybų aikštelėse, koncertuose, renginiuoseScenų apipavidalinimas grafiškai apipavidalintu vėliaviniu audiniu, rėmėjų reklamos teikimasStatomų ar rekonstruojamų namų, pastatų apdengimas vėliaviniu audiniu, estetinė reklama

 

 • Spauda ant popieriaus - skirta įvairių dydžių vidaus ir išorės reklamai, grindų stovams ar stendams, Flexiframe ar Click rėmeliams, trumpalaikei reklamai. Popierių galime užlaminuoti, tokiu būdu apsaugosite nuo purvo ar subraižymo, spauda taps atsparesnė nusidėvėjimui ar UV spinduliams.
 • Spauda ant sintetinio popieriaus (polipropileno) – tai medžiaga panaši į plastiką, kuri atspari UV spinduliams ar drėgmei, spalvos išlieka ryškios, kontrastingos ir gražios. Tinka vidaus ir lauko reklamai, įvairiems stendams, galima laminuoti.

Atspausdintas meniu ant popieriaus talpinamas į aliuminį "Click" reklaminį rėmelįPopierinis plakatas keičiamas reklaminiame stendeReklaminiai rėmeliai su grafine spauda ant popieriaus, foto galerija, ekspozicijaPopieriniai reklaminiai plakatai rėmeliuose prie vitrinos stikloA formos reklaminis stendas su popieriniu plakatu

 
 • Spauda ant drobės (natūrali arba sintetinė) – tai tvirtas ir kokybiškas audinys, skirtas vidaus naudojimui, puikiai tinkantis aukštos klasės grafinei reklamai, tvirtinamas ant rėmo, dažniausiai naudojamas kartu su Rėmų kabinimo sistema.

Spauda ant drobės suteikia išskirtinumo ir estetišką grafinį atvaizdavimąSpaudai skirtas audinys - drobė (sintetinė arba natūrali), vaizdas iš artiNamų interjeras puikiai pagyvinamas spausdintiniais plakatais ant drobės (audinio)Audinys skirtas spaudai ar reklamai, puikiai tinka ofisuose ar laukiamajameFoto nuotraukos ant drobės - puiki idėja Jūsų namams!

 

 • Spauda ant Roll up medžiagos – tai speciali medžiaga, kurių kraštai nesiriečia, dažniausiai naudojama mobiliems RollUp ir BannerUP stendams (PP, PET arba DECO tentas). Paviršius yra lygus ir neplyštantis, tinka vidaus naudojimui.

Roll up plakatas pakabintas ant aliuminio profilių ir kabinamas nuo lubųIštraukiami mobilūs baneriai su specialia Rollup medžiaga grafikaiMultimaster stovas su ištemptu plakatu. Plakatas atspaustas ant rollup tento.Ištraukiami kasetiniai baneriai su specialia rollup medžiaga, neleidžiančia riestis kampamsX formos baneris su rollup audiniu. Reklaminis plakatas tolygiai išsitempia.

 

 • Spauda ant „BLOCKOUT“ – tai kelių sluoksnių medžiaga, kuri dažniausiai naudojama magnetiniams stendams (Popup, SnapUp, ISOframe). Yra atspari ultra violetiniams spinduliams, nepralaidi šviesai (savyje turi aliuminio sluoksnį), neplyštanti, stangri. Kad dažai nenusibraižytu nuo paviršiaus, ši medžiaga dažniausiai yra laminuojama. Tuomet galima valyti vaitspiritu.

Parodinis info stalas ir reklaminis bokštas su blockout plakatu ir laminatuSnapup stendas su specialiu "Blockout" plakatu ir magnetinėmis juostomisPopup stendas su magnetinėmis juostomis ant "Blockout" plakato medžiagosMobilūs stendai puikiai išgauna idealią formą su BLOCKOUTISOFrame stendas naudoja Blockout medžiagą, kuri yra stangri ir sudaryta iš kelių sluoksnių.

 

 • Spauda ant perforuotos lipnios PVC plėvelės - tai aukštos kokybės lipdukas, kurio vaizdas matomas tik iš vienos pusės. Naudojamas vidaus ir lauko sąlygomis. Skirtas automobilių ir kitokio transporto priemonių langų, stiklų dekoravimui. Gerai praleidžia šviesą, atsparus lietui, šalčiui, UV spinduliams.

Perforuota PVC plėvelė skirta klijuoti ant langų stiklo, praleidžia šviesąLipdukas ant vitrinos stiklo, išorėje matomas reklaminis vaizdasPerforuotas lipdukas ant durų ir vitrinos langų - puiki reklamai skirta priemonėVitrina su reklaminiu lipduku ant stiklo. Žmonės esantys viduje gali matyti išorę.Perforuotas reklaminis lipdukas ant automobilio, viešojo transporto, autobusų, troleibusų.

 

 • Spauda ant skaidrios lipnios plėvelės – gali būti naudojama tiek viduje, tiek lauke, skirtas klijuoti ant stiklo ar kitokio lygaus paviršiaus. Dažniausiai naudojama vitrinoms, pertvaroms, ant durų ar langų.

Skaidrios reklaminės plėvelės klijavimas ant stikloVitrina su vitražu - langų stiklai apklijuoti skaidria grafine plėveleKavinių, restoranų, kirpyklų, ofisų ar kitų patalpų dekoravimas su skaidria plėveleParduotuvės vitrina apklijuota reklamine plėvele - ne tik gražu, bet ir praktiška reklamos formaStilizuota pertvara su lipnia skaidria plėvele - spalvingas interjero elementas

 

 • Spauda ant magnetinės plėvelės – tai plėvelė, kurios viena pusė magnetinė (juoda), o kita balta, skirta spaudai ar tiesiog naudoti kaip magnetinę lentą informaciniams stendams (mokyklose, darželiuose, ofisuose ir pan. – ten kur reikia prisegti laikiną informaciją, tvarkaraščius, meniu). Ši plėvelė taip pat naudojama ant automobilių, šaldytuvų, šaldiklių, durų ar kitų metalinių paviršių. Magnetinė plėvelė lengvai klijuojama ir nuklijuojama, nepalieka jokių žymių ant paviršiaus.
 • Spauda ant lipnios grindų plėvelės – tai puiki reklaminė priemonė skirta klijuoti ant grindų, įvairių paviršių (laminato, parketlenčių, parketo, plytelių, betono, linoleumo ir kt.). Ji dažniausiai naudojama prekyvietėse, prekybų centruose, vaistinėse, kino teatruose, parodose, muziejuose, koridoriuose, autobusų stotyse, oro uostose ar kitose vietose, kur yra žmonių srautas.

Magnetinės plėvelės rulonas, vidinė pusė tamsi, išorine pusė baltaMokykloms ar ofisams galima pagaminti magnetines lentas informacijai kabintiMagnetinė plėvelė su reklaminiu elementu ant automobilio dureliųReklaminė plėvelė su lipduku išpjauta ir užklijuota ant automobilioNuo vienos transporto priemonės galima lengvai nuklijuoti magnetinę plėvelę su užrašu ir uždėti ant kitos vos per kelias sekundes

 

Spauda ant BACKLIT plėvelės  — tai speciali šviesai pralaidi medžiaga, kuri tobulai sklaido šviesą, tolygiai ją paskirsto. Plėvelė padengta specialiu sluoksniu, kuris užtikrina spaudos spalvų ryškumą, visas reklamos plotas bus gerai apšviestas ir puikiai matomas. Gali būti naudojama tiek viduje, tiek lauke. Dažniausiai naudojama šviesdėžių, reklaminių švieslenčių, LED šviečiančių rėmelių gamyboje.

Backlit plakatas įdėtas į reklaminį šviečiantį rėmelį "Click"Šviečiantis sienos stendas su grafiniu vaizdu ant backlit plėvelėsŠviečiantis lauko stendas naudoja specialią Backlit šviesai pralaidžią plėvelęParduotuvės interjeras su šviečiančiu reklaminiu stendu, vitrinaGreito maisto restorano šviečiantis meniu stendas su kainų informacija