Kaina

Animuoto atviruko kaina: nuo 45 € + PVM. Kaina padidėja, jei:

a) gaminame atskirus atvirukus (papildomoms kalboms, skirtingais inicialais, logotipais, tekstu ir pan.), kaina +10 € + PVM \ vnt. (užsakyti prieš pradedant animacijos darbus, priešingu atveju +20 € + PVM)
b) jei pagamintas animuoto atviruko šablonas atitinka kliento lūkesčius ir yra tinkamas, tačiau klientas pageidauja pasigaminti daugiau skirtingų tokių šablonų pasirinkimui, darbų kaina +20 € + PVM \ vnt. (šis mokestis nėra taikomas, jei Klientas renkasi šabloną iš Pusgaminių Banko) Atliekami pusgaminiai perkeliami į Pusgaminių Banką.
c) jei šablonui reikia atlikti animacijos darbus, skaitoma kad pagamintas animuotas atvirukas, kurio kaina: 45 € + PVM
d) jei reikia sukurti palinkėjimo tekstą, kaina: 3-15 € + PVM
e) jei reikia tekstą išversti į užsienio kalbą, kaina: pagal vertimo paslaugas teikiančių įmonių įkainius (nemokamos trumpos standartinės frazės).
e) jei darbai užsitęsia dėl Kliento pageidavimų ilgiau nei įprastai, pvz. tekstas stumdomas į kairę ir į dešinę, pastoviai keičiamas šriftas, spalvos, fonas, įkeliamos ir vėl panaikinamos detalės, atliekamas tinkamo spalvingumo ar elemento ieškojimas, dėl smulkmenų tenka perdarinėti animaciją, Klientas nėra tiksliai apsisprendęs kas jam patinka o kas ne ir pan. Dizainerio darbų kaina: +20 Lt + € \ val.