Animacija

Animacija yra puiki priemonė demonstruojant Jūsų produkciją klientui internetu (internetiniuose puslapiuose, el. laiškuose) ar video ekranuose (parduotuvėse, ofise, degalinėse, poliklinikose, stotyse, parodose ir kitose lankytinose vietose). Tai galimybė pamatyti kaip objektas atrodo, kaip jis veikia, iš ko jis susideda, prasiskverbti į tas vietas, kurios tikrovėje yra neprieinamos matomumui, stebėti aplinką ar teritoriją iš "paukščio skrydžio", "pasivaikščioti" pastato ar kambario viduje, parodyti statymo ar konstravimo etapus. Animacija leidžia ženkliai išsiskirti iš kitų, labiau traukia dėmesį ir suinteresuotumą, nei statinis paveiksliukas. Vaizdinę medžiagą paruošime Jums reikiamu formatu ir dydžiu.

Keletas animacijos pavyzdžių:
 

Matote .swf formato flash video.
Logotipo animacija

Matote .swf flash formato video.
Stendo konstrukcijos galimybės

Norint matyti .swf flash formato
video, spauskite ant paveikslėlio

Norint matyti .mp4 formato
video, spauskite ant paveikslėlio

Flash
 

GIF
 

Gamyba:
 
Žingsnis Aprašymas Kaina: € + PVM
1. Objektų kūrimas 3D objektas kuriamas pasitelkiant aprašymus, fotografijas, brėžinius ar kitą informaciją, kurią pateikia klientas.
Žiūrėti pavyzdį...
nuo 100
2. Kadrų gamyba Atskiri kadrai yra gaminami kiekvienam reikiamam matymo kampui. Pavyzdžiui, standartiškai mes naudojame 60 kadrų 360 laipsnių apsisukimui.
Žiūrėti pavyzdį...
nuo 3
(už 1 kadrą)
3. Animacijos gamyba Klientas pasirenka vieną ar kelis galimus animacijos būdus:
3.1. Paveikslėlių eilutė Šis animacijos būdas leidžia interneto svetainių lankytojams valdyti animacijos procesą be papildomos programinės įrangos. Vaizdą galima sukti, stabdyti, keisti sukimo ašį. Visi animacijos kadrai yra sudedami į eilutę ir sudaromas vienas bendras paveikslėlis. Tokios animacijos rodymui reikalingi papildomi kliento internetinės svetainės pakeitimai.
Žiūrėti pavyzdį...
20
3.2. Video failas Iš animacijos kadrų pagaminamas video failas, kuris yra pritaikytas rodymui plačiame spektre įrenginių. Galimi įvairūs video failų formatai: avimp4wmv ir kiti.
Žiūrėti pavyzdį...
20
3.2.1. Garsas Video failas gali būti akomponuojamas kliento pateikto garso takelio. Kuriant naują garso takelį kaina atitinkamai perskaičiuojama.
Žiūrėti pavyzdį...
20
3.3. Animuoto piešinėlio formatas Iš atskirų kadrų pagaminamas animuotas paveikslėlis, kuris be papildomo darbo gali būti keliamas į kliento svetainę, siunčiamas elektroniniu laišku. Failo formatas (.gif). Maksimalus spalvų skaičius 256. Nėra galimybės talpinti garsą.
Žiūrėti pavyzdį...
20
3.4. Flash video formatas Video failo pavertimas į (.swf) flash formatą. Šiuo formatu dažniausiai gaminami įvairūs reklaminiai web baneriai. Vaizdas gaunamas daug švaresnis ir techniškai pranašesnis, nei animuoto piešinėlio. Jis pritaikytas talpinti į internetinius puslapius.
Žiūrėti pavyzdį...
10
4. Animacijos įkėlimas į Jūsų internetinę svetainę Keli animacijos tipai reikalauja papildomo darbo juos įkeliant į kliento internetinę svetainę 20
(darbo valanda)